Förtroendevalda

Vanja Andersson
Namn: Vanja Andersson
Titel:
Parti: S
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Arbetsmarknads- och socialnämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 15
Kommunfullmäktige Ersättare 2021-02-16 2022-10-14 71