Förtroendevalda

Carin Gustafsson
Namn: Carin Gustafsson
Titel:
Parti: V
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Funktionsstödsnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31 8
Skånes Kommuner Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 73
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14 85