Förtroendevalda

Sanna Axelsson
Namn: Sanna Axelsson
Titel:
Parti: S
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Grundskolenämnden Vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31 2
Kommunstyrelsen Ersättare 2020-09-04 2022-10-16 17
Skånes Kommuner Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 55
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 2022-10-14 62