Förtroendevalda

Mubarik Mohamed Abdirahman
Namn: Mubarik Mohamed Abdirahman
Titel:
Parti: S
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Grundskolenämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31 4
Kommunstyrelsen Ledamot 2018-10-15 2022-10-16 6
Skånes Kommuner Ombud 2019-01-01 2022-12-31 8
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14 23