Förtroendevalda

Sadiye Altundal
Namn: Sadiye Altundal
Titel:
Parti: V
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
VA SYD Förbundsfullmäktige Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 14
Skånes Kommuner Ombud 2019-01-01 2022-12-31 26
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14 31