Förtroendevalda

Joel Laguna Ascacivar
Namn: Joel Laguna Ascacivar
Titel:
Parti: L
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
E-postadress:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Arbetsmarknads- och socialnämnden Vice ordförande 2019-01-01 2022-12-31 2
Skånes Kommuner Ersättare 2021-04-01 2022-12-31 66
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-08 2022-10-14 89