Förtroendevalda

Sofia Hedén
Namn: Sofia Hedén
Titel:
Parti: S
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
E-postadress:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Stadsbyggnadsnämnden Ordförande 2019-01-01 2022-12-31 1
Kommittén för årets stadsbyggnadspris Ordförande 2019-01-24 2022-12-31 1
Skånes Kommuner Ombud 2019-01-01 2022-12-31 11
VA SYD Förbundsfullmäktige Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 12
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14 33