Förtroendevalda

Ingrid Anna-Lisa Gunnarson
Namn: Ingrid Anna-Lisa Gunnarson
Titel:
Parti: M
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Stiftelsen Malmö Sommargårdar Ledamot 2020-03-10 2022-12-31 4
Arbetsmarknads- och socialnämnden Ledamot 2019-01-01 2022-12-31 9
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 13
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-10-10 2022-10-14 75
Skånes Kommuner Ersättare 2020-06-19 2022-12-31 80