Förtroendevalda

Ilmar Reepalu
Namn: Ilmar Reepalu
Titel:
Parti: S
Telefon, bostad: 0705140291
Telefon, arbete:
E-postadress:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Skånes Kommuner Ombud 2019-01-01 2022-12-31 10
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 2022-10-14 29