Förtroendevalda

Rolf Hansson
Namn: Rolf Hansson
Titel:
Parti: Sd
Telefon, bostad:
Telefon, arbete:
Nämnd/Styrelse Uppdrag Fr.o.m T.o.m Nr
Parkeringsövervakning i Malmö AB Ledamot 2019-07-01 2023-06-30 5
Servicenämnden Ersättare 2019-01-01 2022-12-31 25